Zasady zakupu

1. Wybór auta z dostępnych na licytacjach samochodów.
Zawsze pomagamy w podjęciu decyzji, wesprzemy oraz pomożemy w wyborze
wybranego samochodu, przesyłamy raporty oraz doradzamy.
2. Ustalenie kwoty zakupy, podpisanie umowy oraz zaliczka.
Gdy już wybiorą Państwo samochód z nasza pomocą przeliczymy dokładnie koszty tego auta.
Pomożemy ocenić kwotę zakupu na licytacji oraz wyliczmy Państwa maksymalna kwotę zakupowa z założonego przez Państwa budżetu.
podpisujemy umowę z która się państwo wcześniej zapoznają oraz dokonują Państwo zaliczki w wysokości 10% wartości samochodu. Jest to zabezpieczenie w przypadku gdyby się wycofali państwo z zakupu samochodu po wygraniu licytacji, są to opłaty nałożone przez serwisy aukcyjne.
Gdyby zakup samochodu się nie udał ze względu na przekroczoną maksymalną kwotę, która można zapłacić za samochód zaliczka wraca na państwa konto bądź może iść na poczet kolejnego auta. 
3. Płatność za samochód.
Po wygraniu licytacji są Państwo zobowiązani do zapłaty za samochód z kosztami wcześniej ustalonymi w USA bądź Kanadzie w ciągu dwóch dni roboczych. Pieniądze należy wpłacić na nasze firmowe konto w Stanach Zjednoczonych w walucie USD. W przypadku niewywiązania się z płatności zostaną Państwo obciążeni karą finansową 50usd w przypadku zwłoki za każdy jeden dzień bądź 10%zaliczki gdyby Państwo się całkowicie wycofali.
4. Sprowadzenie pojazdu z USA.
Gdy pieniądze zaksięgują się na koncie zaczynamy procedurę transportu do Państwa domu/warsztatu. Pojazd zostanie przetransportowany do naszego magazynu w porcie do którego najbliżej. Tam zostaną zrobione dodatkowe zdjęcia i przedstawione Państwu. Następnie pojazd trafi do kontenera oraz na statek który popłynie do portu w Bremerhaven bądź Rotterdam.
5.Opłaty w Europie.
Po dostarczeniu pojazdu do portu wcześniej podanego przez nas, przygotujemy samochód do odprawy celnej – cło vat, na którą zostanie wystawiona faktura.
Po uregulowaniu płatności, pojazd trafia pod wskazany adres przez Państwa.

Przez cały czas mogą państwo monitorować gdzie w danym momencie znajduje się samochód bądź zapytać nas o to i udzielimy informacji.

Call Now Button