Wybór samochodu na licytacji

Pojazdy z rynku amerykańskiego cieszą się w Polsce coraz większą popularnością m.in. z racji ich atrakcyjnej ceny. Zwykle nabywa się je na licytacjach online, a więc bez możliwości obejrzenia ich na żywo. Z tego powodu konieczne jest dokładne sprawdzenie samochodu przed kupnem, w czym specjalizuje się nasza firma ROBSCAR. Zajmujemy się doradztwem związanym z wyborem wozów z USA lub Kanady – zobacz, na czym polega pomoc w zakupie auta i dlaczego warto z niej skorzystać!

Bezpieczny zakup auta w USA z pomocą ROBSCAR!

Każdą ofertę sprzedaży z amerykańskich giełd samochodowych należy dokładnie prześwietlić pod kątem jej uczciwości. To przede wszystkim na tym skupia się oferowana przez nas pomoc w zakupie samochodu. Zanim podejmiesz decyzję o kupnie wybranego przez Ciebie auta, powinieneś sprawdzić jego historię. Weryfikujemy ją w bazach CARFAX/AUTOCHECK, gdzie zamieszczane są informacje o:
• szkodach powypadkowych,
• akcjach naprawczych prowadzonych przez dany koncern samochodowy,
• sposobie eksploatacji (np. taksówka),
• aktualnym przebiegu,
• zgłoszeniach kradzieży,
• poprzednich właścicielach.

Tym samym decydując się na nasze doradztwo przy zakupie samochodu, upewniasz się, czy wzięcie udziału w jego licytacji jest słuszną decyzją.

Kompleksowo pomożemy Ci w sprowadzeniu samochodu z USA

Pamiętaj, że ROBSCAR oferuje kompleksowe wsparcie związane z importem pojazdów z USA. W ramach zapewnianej pomocy bierzemy na siebie m.in. takie kwestie jak sprawdzenie ofert sprzedaży, licytacja samochodów i finalizacja transakcji czy transport do Europy. Korzystając z naszego doradztwa, kupisz auto swoich marzeń – zapraszamy do kontaktu!

Call Now Button