Organizacja transportu samochodu

Jednym z ważniejszych zadań związanych z zakupem pojazdu na rynku amerykańskim lub kanadyjskim jest dostarczenie go do Europy. To duże wyzwanie logistyczne i jego realizacją powinni zająć się specjaliści – ROBSCAR ma ogromne doświadczenie w sprowadzaniu samochodów kupionych za granicą. Zrealizujemy import auta z USA lub Kanady, dbając zarówno o jego sprawność, jak i bezpieczeństwo oraz zgodność z wymogami formalnymi. Sprawdź, jak wygląda procedura transportu oraz dowiedz się, dlaczego warto powierzyć nam to zadanie.

Etapy sprowadzania samochodu z USA lub Kanady

Procedurę organizacji przewozu pojazdu rozpoczynamy po wpłaceniu przez klienta wylicytowanej kwoty wraz z dodatkowymi kosztami. Sprowadzanie aut z zagranicy to proces, na który składają się 4 podstawowe etapy. 1. Przewóz drogowy do najbliższego portu na terenie USA lub Kanady, gdzie mamy własny magazyn. 2. Organizacja transportu morskiego do Europy – statki pływają do Bremerhaven lub Rotterdamu. 3. Uiszczenie opłat związanych z importem spoza UE – VAT oraz cło. 4. Dostarczenie samochodu pod adres wskazany przez klienta.

Transport auta z USA lub Kanady zostaw w rękach fachowców

Podejmij współpracę z ROBSCAR, aby bez wychodzenia z domu dostarczyć pojazd z Ameryki do Europy. Realizując m.in. transport auta z USA, zadbamy o skrupulatne zaplanowanie najdrobniejszych szczegółów tego procesu. Dzięki nam zyskasz pewność, że import samochodu z Kanady czy Stanów Zjednoczonych zostanie profesjonalnie zrealizowany. Przełoży się to na niższe koszty oraz większe bezpieczeństwo sprowadzenia wozu z zagranicy – zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy szczegóły usługi.

Call Now Button